Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Porozumienia

Porozumienia na rok 2017 - informacje na dzień 02.01.2017 r.

Porozumienia | 2017-01-11 | Publikujący: Koło Bielawa

Wykaz zawartych porozumień* między Okręgiem PZW w Wałbrzychu
a pozostałymi Okręgami na rok 2017:

 

 

 

Opcja zerowa (na podstawie udzielonych pełnomocnictw):

 

@Bydgoszcz, Jelenia Góra, Legnica, Nadnotecki w Pile, Słupsk i Zielona Góra.

 

 

Okręgi powyższe udzieliły O. PZW w Wałbrzychu pełnomocnictwa do wydawania zezwoleń w ich imieniu. Zatem uprawnieni do wędkowania Członkowie O. PZW w Wałbrzychu dokonują wpisów w posiadanych zezwoleniach rocznych ZR-1 ( @ - połowy na wodach powyższych O.PZW wpisujemy w części A. zezwoleń).

 

 

 

Opcja zerowa (wymiana zezwoleń):

 

Biała Podlaska*, Białystok, Chełm, Poznań*, Siedlce*, Tarnobrzeg* i Zamość*.

 

 

Dla naszych Członków zezwolenia są do pobrania w Biurze Okręgu PZW w Wałbrzychu (po uprzednim kontakcie tel.: 74-842 28 18). Wędkarze powyższych Okręgów mają natomiast analogiczną możliwość pobrania naszych zezwoleń w siedzibach macierzystych Okręgów PZW. W razie problemów prosimy o kontakt telefoniczny. 

 

* do pobrania w Kołach PZW danego Okręgu.

 

 

Porozumienia w opcji „50/50”:

 

 

Bielsko-Biała, Ciechanów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Kalisz, Katowice, Kielce, Lublin, Olsztyn, Piotrków Trybunalski, Radom, Sieradz, Szczecin, Tarnów, Wrocław**.

 

 

Uprawnieni do wędkowania Członkowie Okręgu PZW w Wałbrzychu korzystający z powyższej opcji porozumienia zobowiązani są wykupić składkę ulgową okręgową całoroczną w wysokości określonej przez dany Okręg PZW. W przypadku okresowego połowu ryb istnieje możliwość wykupienia pełnopłatnej składki okresowej (zgodnie z cennikiem właściwego Okręgu). Opłaty i odbiór zezwoleń tylko w siedzibach Okręgów (podległych im Kół PZW), na których wodach zamierzamy wędkować. 

 

 

UWAGA: ZO PZW w Wałbrzychu informuje, że pomimo usilnych starań ZO PZW Wrocław nie wyraził zgody na zawarcie porozumienia w opcji „0”  ! 

 

 

Wpłaty w ramach porozumienia 50/50 z O. PZW we Wrocławiu wędkarze O. PZW w Wałbrzychu mogą wnosić bezpośrednio w miejscowości Borzygniew (Stanica O. PZW Wrocław) u Pana Mirosława Malca przez kasę fiskalną !

 

 

Kontakt Stanica Borzygniew - 601 342 393

 

 

 

Dobromierz – 50 zł (zezwolenia do pobrania w Kołach i biurze Okręgu PZW). 

 

 

 

 

 

*(informacje aktualne na dzień 02.01.2017 r.)

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.