Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Porozumienia na rok 2017 - informacje na dzień 02.01.2017

Aktualności | 2017-01-11 | Publikujący: Koło Bielawa

Wykaz zawartych porozumień* między Okręgiem PZW w Wałbrzychu
a pozostałymi Okręgami na rok 2017:

 

 

 

Opcja zerowa (na podstawie udzielonych pełnomocnictw):

 

@Bydgoszcz, Jelenia Góra, Legnica, Nadnotecki w Pile, Słupsk i Zielona Góra.

 

 

Okręgi powyższe udzieliły O. PZW w Wałbrzychu pełnomocnictwa do wydawania zezwoleń w ich imieniu. Zatem uprawnieni do wędkowania Członkowie O. PZW w Wałbrzychu dokonują wpisów w posiadanych zezwoleniach rocznych ZR-1 ( @ - połowy na wodach powyższych O.PZW wpisujemy w części A. zezwoleń).

 

 

 

Opcja zerowa (wymiana zezwoleń):

 

Biała Podlaska*, Białystok, Chełm, Poznań*, Siedlce*, Tarnobrzeg* i Zamość*.

 

 

Dla naszych Członków zezwolenia są do pobrania w Biurze Okręgu PZW w Wałbrzychu (po uprzednim kontakcie tel.: 74-842 28 18). Wędkarze powyższych Okręgów mają natomiast analogiczną możliwość pobrania naszych zezwoleń w siedzibach macierzystych Okręgów PZW. W razie problemów prosimy o kontakt telefoniczny. 

 

* do pobrania w Kołach PZW danego Okręgu.

 

 

Porozumienia w opcji „50/50”:

 

 

Bielsko-Biała, Ciechanów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Kalisz, Katowice, Kielce, Lublin, Olsztyn, Piotrków Trybunalski, Radom, Sieradz, Szczecin, Tarnów, Wrocław**.

 

 

Uprawnieni do wędkowania Członkowie Okręgu PZW w Wałbrzychu korzystający z powyższej opcji porozumienia zobowiązani są wykupić składkę ulgową okręgową całoroczną w wysokości określonej przez dany Okręg PZW. W przypadku okresowego połowu ryb istnieje możliwość wykupienia pełnopłatnej składki okresowej (zgodnie z cennikiem właściwego Okręgu). Opłaty i odbiór zezwoleń tylko w siedzibach Okręgów (podległych im Kół PZW), na których wodach zamierzamy wędkować. 

 

 

UWAGA: ZO PZW w Wałbrzychu informuje, że pomimo usilnych starań ZO PZW Wrocław nie wyraził zgody na zawarcie porozumienia w opcji „0”  ! 

 

 

Wpłaty w ramach porozumienia 50/50 z O. PZW we Wrocławiu wędkarze O. PZW w Wałbrzychu mogą wnosić bezpośrednio w miejscowości Borzygniew (Stanica O. PZW Wrocław) u Pana Mirosława Malca przez kasę fiskalną !

 

 

Kontakt Stanica Borzygniew - 601 342 393

 

 

 

Dobromierz – 50 zł (zezwolenia do pobrania w Kołach i biurze Okręgu PZW). 

 

 

 

 

 

*(informacje aktualne na dzień 02.01.2017 r.)

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (6)

 • Wyspiański Józef Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

  wyspa106

  Zapraszam do opłacenia karty w Ziębicach 60 km od Wrocławia sklepie wędkarskim przy Ul. Grunwaldzkiej 15 gdzie znaczki są dostępne codziennie od poniedziałku do piątku od godz.9 do 17, w soboty od 9 godz. do 13.30 jak również siedzibie Koła PZW w Ziębicach przy Ul. Gliwickiej 7 w środy od godz.17 do19.
  nr kontaktowy 513022753

 • tadek55 Data dodania: 4 lata temu Oceń: 1 + / -

  Najbliższym Kołem od Wrocławia jest Strzegom dobry dojazd z Wrocławia należy pobrać kartotekę z obecnego Koła.Opłat nie musi robić się osobiście,szczegóły na stronie Koła Strzegom. Od poniedziałku 15.12.2016 można dokonać opłat za 2017r. we wtorki i Czwartki od godz 15.00do 19.00 tel .kontaktowy 607 616 314 Pozdrawiam i zapraszam

 • Wiktorski Jurek Data dodania: 4 lata temu Oceń: 2 + / -

  viktor0

  Większość kół w okręgu Wałbrzych już rozprowadza znaki i zezwolenia na 2017 r.Zainteresowanych zapraszamy.Numery tel. do kontaktu na naszej stronie.

 • henryk_p Data dodania: 4 lata temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • odys80 Data dodania: 4 lata temu Oceń: 2 + / -

  Witam , jestem z Wrocławia i chciałbym przenieść się do okręgu Wałbrzyskiego. Gdzie najlepiej i od kiedy będzie można załatwić wszelkie formalności i wszystko opłacić. Pozdrawiam

 • odys80 Data dodania: 4 lata temu Oceń: 1 + / -

  Witam , jestem z Wrocławia i chciałbym przenieść się do okręgu Wałbrzyskiego. Gdzie najlepiej i od kiedy będzie można załatwić wszelkie formalności i wszystko opłacić. Pozdrawiam