Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

SPRAWOZDANIE ZAWODÓW ,, DZIEŃ WĘDKARZA''

Aktualności | 2015-03-25 | Publikujący: Koło Bielawa

Długo oczekiwany dzień nadszedł 22 marca, pierwsze zawody wędkraskie w 2015 roku organizowane przez Koło PZW nr 3 w Bielawie oraz sponsora LUK-FISH z Ząbkowic ŚląskichZawody zostały zorganizowane na zbiorniku wodnym "Owiesno".


Mimo wczesnej pory roku i temperatury w okolicach 0C  zawody zaszczyciło swoją obecnością wielu wspaniałych wędkarzy z całego okręgu Wałbrzyskiego.


Po zapisach Sędzia Główny Bolek Mizeracki zrobił krótką i zwięzłą odprawę zawodniką oraz przedstawił regulamin zawodów, po czym uczesticy mogli losować stanowiska i zająć je.


Rywalizacja rozpoczęła się o 9:00 i mimo zmarzniętych dłoni i padającej mżawki zawodnicy mieli co robić, co chwilę ktoś coś wyciągał z wody.


Godzina 12:00 i koniec zawodów, do pracy przystępuje komisja wagowa. Po ważeniu wyszła kolejność startujących kolegów. (Lista w załączniku) W czasie obliczania wyników uczestnicy jedli ciepłą kiełbaskę.


Momo zimna zawody nie zostały odwołane dzięku działaczom Koła PZW w Bielawie oraz napływających sygnałów od wędkarzy chcących startować."Dzień Wędkarza" wpisał się do kalendarza imprez sportowych, jako zawody zaczynające sezon wędkarski.


Serdeczne podziekowania dla zawodników i sędziów.

 

Galeria zdjęć zawodów :)


Zapraszamy na następne zawody organizowane przez nasze koło "Majówka 2015". (info na stronie)

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • Wiktorski Jurek Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  viktor0

  Rysiu,zdjęcia ukazujące się na naszej stronie są zdjęciami wykonanymi przez naszych wędkarzy.Wiele fotek jest podobnych do tych z Doby,te same twarze,te same zawody i to samo miejsce.Dla Doby podziękowania za info i fajne foto.

 • Telus Ryszard Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  misiek7

  Te zdjecia widziałem,mjałem na mysli Twoje wlasne z zawodów.Z tego materiału na dobie to tylko zdjęcia były godne uwagi.Pozdrawiam

 • Działa Radosław Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  radoslaw84

  Witam.
  Panie Ryszardzie zdjęcia już są do obejrzenia :)

  Pozdrawiam:)

 • Telus Ryszard Data dodania: 6 lat temu Oceń: 3 + / -

  misiek7

  Brawo Radku,relacja bardziej ciekawsza niż zrobił to Twój kolega dziennikarz z doby.Są wyniki,i na to czekali zawodnicy.Nie masz co liczyć na innych musisz to zrobić sam.Przeciesz potrafisz.Do tego jeszcze pare fotek wlasnych i bedzie super.Pozdrawiam.