RELACJA Z ZAWODÓW CHARYTATYWNYCH DLA ŁUKASZA JURCZAKA

Aktualności | 2015-01-19 | Publikujący: Koło Bielawa

W dniu 19-10-2014 na zbiorniku wodnym w Piławie Dolnej należacy do Stowarzyszenia Piława Dolna sekcja wędkarska odbyły się zawody wędkarskie charytatywne dla kolegi Łukasza Jurczaka.

Zawody były zorganizowne przez Koło PZW Bielawa, Stowarzyszenie Piława Dolna sekcja wędkarska oraz kolegów naszego kolegi Łukasza Jurczaka.

Całymi przygotowaniami zajeli się sędziowie z koła PZW Bielawa.

Pogoda w tym dniu dopisywała, sędziowie już o godzinie piątej rano zaczeli przygotowywać zbiornik do zawodów.

Pierwsi zawodnicy już od 6tej zaczeli zjeżdzać się na akwen.

O godzinie 7:30 sędzia główny zawodów ogłosił zbiórkę oraz podał regulamin zawodów.

Ogółem do zawodów przystąpiło 41 zawodników.

O godzinie 9:30 zabrzmiał sygnał o rozpoczęciu zawodów i wszyscy zaczeli zabawę, jednym rybka brała dobrze innym słabo albo wogóle jak to na zawodach.

O godznie 13:30 zabrzmiał kolejny sygnał który zakończył zawody.

Sędziowie sprawnie i szybko zaczeli ważyć i mierzyć największą rybę zawodów.

Już przy pierwszym zawodniku było widać że wyniki będą wysokie i ryba największa też będzie nie mała.

Kiedy sędziowie zaczeli podliczać wyniki wszyscy zawodnicy zostali poczęstowani przepysznym bigosem oraz zimnymi napojami.

Kiedy już wszyscy się najedli sędziowie zrobili krótką licytację sprzętu przekazanego

przez kolegę z Ząbkowic Śląskich który jest właścicielem Centrum Wędkarstwa Zoologi z Ząbkowic Śląskich.

Po licytacji sędziowie zaskoczyli startujących wybierając jednego z sędziów na Śrotkę Marysię aby wylosował pięć numerów startowych aby wręczyć specialne nagrody, bilety wstępu na mini golfa sponsorowanych przez właścicieli.

I teraz najważniejsze wręczenie pucharów oraz dyplomów zwycięzcom zawodów.

I miejsce zajął kolega Jacek Kuchciak

II miejsce zajał kolega Marcin Rembiasz

III miejsce zajął kolega Andrzej Moryl

Największą rybę zawodów złowił kolega Adam Wiśniewski Karp 36 cm.

Reszta wyników w załączeniu.

Wielkie podziękowanie dla wsztkich którzy wsparli organizowane zawody oraz dla wszystkich zawodników biorących udział w zawodach.

Zapraszamy do obejrzenia filmu zawodów który nakręcił nasz dobry kolega Ryszard Telus któremu też dziękujemy za wykonanie filmu.

Na koniec życzymy szybkiego powrotu do zdrowia koledze Łukaszowi. Zebrane pieniążki w całości zostały przekazane na rechabilitację naszego kolegi.

Zdjęcia z imprezy