Koło PZW Bielawa
http://www.bielawa.pzw.org.pl

Aktualności

SPRAWOZDANIE ZAWODÓW ,, DZIEŃ WĘDKARZA''

Aktualności | 2015-03-25 | Publikujący: Koło Bielawa

Długo oczekiwany dzień nadszedł 22 marca, pierwsze zawody wędkraskie w 2015 roku organizowane przez Koło PZW nr 3 w Bielawie oraz sponsora LUK-FISH z Ząbkowic ŚląskichZawody zostały zorganizowane na zbiorniku wodnym "Owiesno".


Mimo wczesnej pory roku i temperatury w okolicach 0C  zawody zaszczyciło swoją obecnością wielu wspaniałych wędkarzy z całego okręgu Wałbrzyskiego.


Po zapisach Sędzia Główny Bolek Mizeracki zrobił krótką i zwięzłą odprawę zawodniką oraz przedstawił regulamin zawodów, po czym uczesticy mogli losować stanowiska i zająć je.


Rywalizacja rozpoczęła się o 9:00 i mimo zmarzniętych dłoni i padającej mżawki zawodnicy mieli co robić, co chwilę ktoś coś wyciągał z wody.


Godzina 12:00 i koniec zawodów, do pracy przystępuje komisja wagowa. Po ważeniu wyszła kolejność startujących kolegów. (Lista w załączniku) W czasie obliczania wyników uczestnicy jedli ciepłą kiełbaskę.


Momo zimna zawody nie zostały odwołane dzięku działaczom Koła PZW w Bielawie oraz napływających sygnałów od wędkarzy chcących startować."Dzień Wędkarza" wpisał się do kalendarza imprez sportowych, jako zawody zaczynające sezon wędkarski.


Serdeczne podziekowania dla zawodników i sędziów.

 

Galeria zdjęć zawodów :)


Zapraszamy na następne zawody organizowane przez nasze koło "Majówka 2015". (info na stronie)

Załączniki